info@megaakustik.mk

4 степени

Желбите и замислите за ново топло место за живеење може да ги претворите во реалност. Различни квадратури на станови се достапни во комплексот „4 степени“, во нас. Аеродром.

Твојот дом од соништата

Совршен избор за сите генерации

451 паркинг-место

Функционални патеки за брза конекција до гаража со 451 паркинг-место и простор за полнење на електрични возила.

2 100 м2 деловен простор

Деловниот простор на „4 степени“ со својата премиум локација нуди безброј можности за развој на вашиот бизнис.

А-класа енергетска ефикасност

Сертифицирани материјали од премиум производители.

4 степени - каталог

Погледни го каталогот и избери го вистинскиот стан за тебе.

Побарајте понуда

Пополнете ја контакт-формата и ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

  Или директно контактирајте
  ги нашите продажни агенти.

  Агент за продажба

  Кристина Кочова

  м-р инж. архитект | Агент за продажба

  Александар Ангелов

  м-р инж. архитект | Агент за продажба

  Стефан Петрушевски

  м-р инж. архитект | Агент за продажба

  Софија Здравковска

  Што кажаа нашите
  станари за нас

  Ние ги градиме вашите соништа и вашиот нов дом.

  Локација

  Бидете во тек со сите новости!

  Добивајте ги сите информации навремено.